Microsoft Windows 11 Home CZ 64-bit USB krabicová verze HAJ-00105 nová licence

TOP 3 v kategorii Operační systémy

Microsoft Windows 11 Home CZ 64-bit USB krabicová verze HAJ-00105 nová licence

Microsoft Windows 11 Home Windows 11 je 64bitový operační systém pro osobní počítače od firmy Microsoft. Verze Windows 11 Home, CZ lokalizace, USB, FPP verze - krabice,...
3 075 Kč

Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 19 042 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 5 709 recenzíDalší informace
Info v obchodu139 Kč163 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 18 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 53 013 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 577 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Původ licence
nové
Jazyk
český
Počet licencí

• , zakoupeno v Alza.cz

Bezproblémová instalace a funkce.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Windows nešel z přiloženého, velmi lacině vypadajícího, flashdisku vůbec nainstalovat, musel jsem stáhnout ISO z webu. V tomto ohledu mě Microsoft velmi zklamal.

Windows 11 je sám o sobě v pořádku, ačkoliv by se mu ledacos dalo vytknout. Problém jsem měl jen s tím, že počítač vůbec nenačítal flashdisk, což mě nutilo stáhnout si Windows 11 ze stránek Microsoftu na vlastní disk a použít ten. V podstatě by tak vlastně stačilo, kdyby balení obsahovalo jen kartu s licenčním klíčem.

• +

Původ licence
nové
Jazyk
český
Počet licencí

Microsoft Windows 11 Home

Windows 11 je 64bitový operační systém pro osobní počítače od firmy Microsoft. Verze Windows 11 Home, CZ lokalizace, USB, FPP verze - krabice, přenositelná licence.

Systém přináší intuitivnější prostředí, lepší práci s okny, svižnější chod systému i podporu aplikací z operačního systému Android. Nové umístění nabídky Start, intenzivní multitasking, unikátní ovládání pro většinu platforem.

Získejte novou perspektivu.

Windows 11 poskytuje klidný a kreativní prostor, kde můžete sledovat své vášně prostřednictvím svěžího zážitku. Od přepracované nabídky Start po nové způsoby propojení s oblíbenými osobami, novinkami, hrami a obsahem – Windows 11 jsou místem, kde můžete myslet, vyjádřit se a tvořit přirozeným způsobem.

Dejte své ploše řád.

Windows 11 obsahuje jednoduché nástroje, které vám mohou pomoci optimalizovat prostor na obrazovce a maximalizovat vaši produktivitu. Zkombinujte to s předplatným Microsoft 365 a nic vás nezastaví v dokončování úkolů.

Nové způsoby připojení.

Propojte se okamžitě s osobami, na kterých vám záleží přímo ze stolního počítače pomocí Microsoft Teams. Volejte nebo chatujte zdarma – bez ohledu na jejich zařízení.

Váš obsah, spravovaný vámi.

Pomocí Microsoft Edge a řady dostupných widgetů můžete rychle získat novinky, informace a zábavu, která má pro vás význam. Snadno najděte požadované aplikace a oblíbené seriály ke sledování v obchodě Microsoft Store.

Čas na hraní? Kdykoliv!

Systém Windows 11 posouvá hraní na zcela novou úroveň. Výjimečné schopnosti v oblasti grafiky umožňují zobrazení, které konkuruje realitě. Objevte svoji další oblíbenou hru s předplatným Xbox Game Pass, které vám dává přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám (členství se prodává samostatně).

Počítač pro každého z nás.

Nové Windows přináší nejnovější inovace v oblasti dotykového ovládání, ovládání perem a hlasem a usnadňují nalezení nejlepších a nejdostupnějších zařízení pro vás.

Minimální požadavky na systém:

• Procesor: procesor se 2 nebo více jádry, 1 GHz nebo rychlejší, kompatibilní se 64bitovou architekturou nebo zařízení System on a Chip (SoC)
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Úložiště: 64 GB nebo větší úložné zařízení
  • Firmware systému: rozhraní UEFI (možnost zabezpečeného spouštění)
  • TPM: Trusted Platform Module (TPM) verze 2.0
  • Grafická karta: kompatibilní s DirectX 12 nebo novější s ovladačem WDDM 2.0
  • Obrazovka: displej s vysokým rozlišením (720p), úhlopříčku větší než 9", 8 bitů na barevný kanál
  • Internetové připojení: účet Microsoft a připojení k internetu jsou vyžadovány pro nastavení pro Windows 11 Home

K upgradu vaše zařízení musí používat systém Windows 10 ve verzi 2004 nebo novější.

Některé funkce vyžadují konkrétní hardware. Požadavky na systém ke spuštění některých aplikací budou překračovat minimální požadavky zařízení s Windows 11. Zkontrolujte informace o kompatibilitě týkající se aplikací, které chcete nainstalovat. Dostupné úložiště ve vašem zařízení se bude lišit na základě nainstalovaných aplikací a aktualizací. Výkon bude vyšší u výkonnější a rychlejších počítačů. V průběhu doby mohou vznikat a na aktualizace se mohou vztahovat další požadavky.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Jazyková verze: čeština
  • Typ licence: 1 počítač/zařízení, přenositelná
  • Časové omezení licence: bez omezení
  • Operační systém: Windows 11

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

Bezproblémová instalace a funkce.

• +
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• slozitost nahraní do PC
  • , zakoupeno v suntech.cz

Urimne, instalace byla problematicka, a to jsem PC ajtak, az kdyz jsem prekonal 3 problemy, ted je vse ok, ale obavam se ze bezny uzivatel si s tim neporadi a bude muset asi vyhledat PC experta aby to nainstaloval, no, my vime ze s Microsoftem jsou casto trable.

• , zakoupeno v Alza.cz

Tento produkt je mi je momentálně k ničemu, kvůli neuznáme reklamaci mini počítače

• Není to OEM verze, takže přenositelná
    • Prostě OS :D
    • dodaný FD

*Dodávaný Flash Disk je úplně na h...o. :-/
    Win jsem si musel nahrát na svou Flashku (doporučuji 16GB...na 8GB to byl problém na mých všech FD). 2NB ze 3 ji nenašli=ten jediný co jí našel byl starý NB!
    *Možná by bylo fajn, že když si tedy někdo zaplatí za takovou službu, tak dodávat celou službu komplet funkční a kompatibilní jak ke starším, tak hlavně NOVÝM.
    *Už při koupi jsem četl obdobný problém, ale domníval jsem se, že to je jen od obyč.uživatele...tak ne, fakt to je problém s kompatibilitou.

• na usb flash nic nebylo, tudíž W11 nešel nainstalovat
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Krásné balení, flashdisk rovnou s instalací, takže nemusíte nic stahovat

Produkt bych doporučil.